Direktori Kakitangan / Staff Directory



Pilihan Tapisan Melalui Huruf Pertama / Filter by First Letter Options

[ A ]  [ B ]  [ C ]  [ D ]  [ E ]  [ F ]  [ G ]  [ H ]  [ I ]  [ J ]  [ K ]  [ L ]  [ M ]  [ N ]  [ O ]  [ P ]  [ Q ]  [ R ]  [ S ]  [ T ]  [ U ]  [ V ]  [ W ]  [ X ]  [ Y ]  [ Z ]  



Pilihan Carian Katakunci / Keyword Search Options

Nama / By name
 atau / or
Jabatan / By department


FAKULTI SAINS DAN SUMBER ALAM

Total: 191
Name Designation
Abdul Airin Bin Termin (C19) Pembantu Makmal
Abdul Rahim Bin Ahmad (C29) Penolong Pegawai Sains
Abdullah Bin Bade TIMBALAN DEKAN (AKADEMIK & ANTARABANGSA)
Abdullah Bin Saudi (C19) Pembantu Makmal
Abu Bakar Bin Abd Rahman (DS45) Pensyarah
Affendy Bin Hassan (DS45) Pensyarah
Afishah Binti Alias (DS51) Pensyarah Kanan
Afizan Bin Abdullah (C41) Pegawai Sains
Ag Sufiyan Bin Abd Hamid (DS45) Pensyarah
Ag. Ahmad B. Mohd. Yunus (DS52) Pensyarah Kanan
Ahmad Bin Manik (C32) Penolong Pegawai Sains Kanan
Ahmad Dasuki Bin Haji Kopong (C19) Pembantu Makmal
Ahmad Norazhar Bin Mohd Yatim (DS45) Pensyarah
Aini Binti Janteng (DS54) Profesor Madya
Ainol Azifa Binti Mohd Faik KETUA PROGRAM BIOTEKNOLOGI (HG07)
Alim Shah Bin Ajahar (C19) Pembantu Makmal
Alvie Lo Sin Voi (DS45) Pensyarah
Arif Bin Mandangan (DS45) Pensyarah
Arshalina Victoriano (C19) Pembantu Makmal
Asdalifah Binti Talibe (DS45) Pensyarah
Asmahani Binti Awang (DS51) Pensyarah Kanan
Asram Rasmun (C19) Pembantu Makmal
Asrizal Bin Osman (C19) Pembantu Makmal
Assis Bin Kamu KETUA PROGRAM MATEMATIK DENGAN EKONOMI (HS08)
Azimah Jaafar (N29) Setiausaha Pejabat
Azizan Azizi Binti Ahmad. (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Azli Bin Sulid (C22) Pembantu Makmal Kanan
Azmidy @ Awangku Dady Bin Ag Tangah (C22) Pembantu Makmal Kanan
Baba Musta DEKAN, FAKULTI SAINS DAN SUMBER ALAM
Baizurah Binti Basri (C22) Pembantu Makmal Kanan
Berhaman Bin Ahmad (DS54) Profesor Madya
Bibi Nurhartini Benjamin (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Bonaventure Vun Leong Wan (DS52) Pensyarah Kanan
Carolyn Melissa Payus Ketua Program Sains Sekitaran (HS11), Fakulti Sains dan Sumber Alam
Chee Fuei Pien (DS51) Pensyarah Kanan
Chin Su Na (DS45) Pensyarah
Chong Khim Phin PEMEGANG KURSI PENGURUSAN KELESTARIAN KELAPA SAWIT FGV
Colin Ruzelion Maycock (DS53) Profesor Madya
Collin Glen Joseph A/l Anthony Joseph (DS52) Pensyarah Kanan
Darmesah Binti Gabda PENYELARAS PROGRAM PASCASISWAZAH, FAKULTI SAINS DAN SUMBER ALAM
David Kungin (C29) Penolong Pegawai Sains
Dayang Nur Sakinah Musa (DS45) Pensyarah
Dayangku Masniah Binti Ag Madaud (N22) Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
Dg. Rosnah Binti Ag. Murshid (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Diana Demiyah Binti Mohd Hamdan (DS45) Pensyarah
Erwan Bin Sulin @ Silin (C19) Pembantu Makmal
Farrah Anis Fazliatul Bt. Adnan (DS52) Pensyarah Kanan
Fauze Bin Mahmud (DA41) Tutor
Fauziah Binti Sulaiman TIMBALAN DEKAN (AKADEMIK & ANTARABANGSA), PUSAT PENGAJIAN PASCASISWAZAH
Fazilah Binti Musa (DS45) Pensyarah
Felix Tongkul Pengarah Pusat Kajian Bencana Alam
Fouziah Binti Md. Yassin (DS45) Pensyarah
Francisca Mosilinus (C44) Pegawai Sains Kanan
Hamimah Talib KETUA PROGRAM TAMAN ALAM SEMULAJADI DAN REKREASI (HG20)
Hardawati Binti Yahya (DS52) Pensyarah Kanan
Hardianshah Bin Saleh (DS45) Pensyarah
Harry Chong Lye Hin (DS51) Pensyarah Kanan
Hartinie Binti Marbawi (DS45) Pensyarah
Hazerina Binti Pungut (DS45) Pensyarah
Hennie Fitria Wulandary Bte Soehady Erfen (DS45) Pensyarah
Ismail Bin Abd Rahim (DS51) Pensyarah Kanan
Ismawati Palle (DS45) Pensyarah
Jahimin Bin Asik @ Abd. Rashid Timbalan Dekan (Hal Ehwal Pelajar dan Alumni)
Jalaludin Majalip (C32) Penolong Pegawai Sains Kanan
Janshah Bin Moktar (DS52) Pensyarah Kanan
Jedol Dayou (DS54) Profesor Madya
Jeffry Molius (C19) Pembantu Makmal
Jephte Sompud (DS51) Pensyarah Kanan
Juhaidi Bin Jumaring (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Juliah Binti Intuh (C19) Pembantu Makmal
Julius Bin Kodoh (DS52) Pensyarah Kanan
Jumat Bin Sulaiman (DS54) Profesor Madya
Junaidi Bin Asis (DS45) Pensyarah
Kamlisa Uni Binti Kamlun (DS45) Pensyarah
Kamsia Binti Budin (DS52) Pensyarah Kanan
Kawi Bin Bidin (VK7) Profesor Gred Khas C
Keiko Ioki (DS51) Pensyarah Kanan
Kenny Bin Uwai (N29) Penolong Pegawai Tadbir
Kesman Bin Tani (R1) Pekerja Rendah Awam (KUP)
Khadizah Binti Ghazali (DS45) Pensyarah
Liew Kang Chiang (DS54) Profesor Madya
Lim Leong Seng Ketua Program Akuakultur (HS27), Fakulti Sains dan Sumber Alam
Lindah Binti Mathahir (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Loumi @ Noumie Surugau (DS54) Profesor Madya
Lydia Hurgerty Felix (C19) Pembantu Makmal
Lynnetha Vivien Ang @ Gigie Aling (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Lyssa Badimin (C19) Pembantu Makmal
Mahmud Sudin (DS54) Profesor Madya
Mandy Maid (DS45) Pensyarah
Maria Lourdes T. Lardizabal PENYELARAS PROGRAM PASCASISWAZAH
Marrylyn Tadi (C19) Pembantu Makmal
Maznah Binti Muning (DS45) Pensyarah
Maznah Mahali (DS52) Pensyarah Kanan
Md Lutfor Rahman (VK7) Profesor Gred Khas C
Meliawati Binti Abdul Salam (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Melissa Sharmah Bte Gilbert @ Jesuet (DS45) Pensyarah
Moh Pak Yan KETUA, UNIT PENYELIDIKAN AIR,
Mohamad Rizan Gulam Hussein (C22) Pembantu Makmal Kanan
Mohamad Zul Hilmey Bin Makmud (DS45) Pensyarah
Mohamed Ali Yusof Bin Mohd Husin (DS45) Pensyarah
Mohammad Faiz Bin Abdul Alim (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Mohammad Shaheen Khan (DS51) Pensyarah Kanan
Mohd Gan Bin Abd Rashid (C29) Penolong Pegawai Sains
Mohd Hafiz Bin Abd. Majid (DS45) Pensyarah
Mohd Hasrul Bin Abd Samat (H11) Pembantu Awam
Mohd Khalizan Bin Sabullah (DS51) Pensyarah Kanan
Mohd Recyheidy Bin Abd Rashid (C22) Pembantu Makmal Kanan
Mohd Redzuan Bin Abdullah (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohd Sani Bin Sarjadi Ketua Program Kimia Industri (HS07)
Mohd Syaufie Bin Lamjin (C19) Pembantu Makmal
Mohd. Abdullah Bin Abd. Ghani (DS45) Pensyarah
Mohd. Harun Bin Abdullah (VK5) Profesor Gred Khas A
Mohd. Yusri Bin Jasli (C19) Pembantu Makmal
Mukti Abd. Murad (N14) Pembantu Operasi Kanan
Murni Binti Abdul Ghapar (C19) Pembantu Makmal
Musa Bin Mohd Derin (C19) Pembantu Makmal
Musri Bin Ismenyah (DS45) Pensyarah
Nadirah Binti Yusof (C19) Pembantu Makmal
Nermalawati Binti Nazri (C19) Pembantu Makmal
Newati Wid (DS51) Pensyarah Kanan
Noni M Masjiril (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Noor Arzmy Bin Ibrahim (N11) Pembantu Operasi
Noraini Binti Abdullah (DS52) Pensyarah Kanan
Norazima Binti Norbin (C19) Pembantu Makmal
Norhafiza Binti Hamzah (DS45) Pensyarah
Norini Binti Tahir (DS45) Pensyarah
Norizkiah Binti Dzulkarnain (DA41) Tutor
Norlyin Gamad (C19) Pembantu Makmal
Nur Habibi Binti Derin (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Nur Syafiqah Binti Rizalman (DS45) Pensyarah
Nurlyiana Binti Ajim (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Nursharmie Amira Binti Yamin (C41) Pegawai Sains
Phua Mui How PEMEGANG KURSI PERHUTANAN LESTARI
Piakong Mohd. Tuah (DS54) Profesor Madya
Radizah Darun (C22) Pembantu Makmal Kanan
Rafidah Bt Md Salim (DS45) Pensyarah
Rahmath Abdulla (DS51) Pensyarah Kanan
Ramsah Bin Haidir (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Razuan Mathew R. (FT19) Juruteknik Komputer
Rechard Lee (DS45) Pensyarah
Rezal Bin Rahmat (DA41) Felo Siswazah
Rezali Salleh (N11) Pembantu Operasi
Rhema Debully Maripa (DS45) Pensyarah
Ricardo Nic Jially (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Rodeano Bin Roslee Timbalan Pengarah Pusat Kajian Bencana Alam
Rohana Binti Tair (DS45) Pensyarah
Rosilah Mohd Edrus (C19) Pembantu Makmal
Roslina Binti Jawan (DS45) Pensyarah
Rosmalina Binti Abdul Rashid Timbalan Dekan (Penyelidikan & inovasi), Fakulti Sains dan Sumber Alam
Rozaidi Bin Hassan (C19) Pembantu Makmal
Rozaimi Bin Zakaria Ketua Program Matematik Dengan Grafik Berkomputer (HS09), Fakulti Sains dan Sumber Alam
Roziela Hanim Alamjuri (DS45) Pensyarah
Rubena Binti Yusoff (DS45) Pensyarah
Rubia Binti Idris (DS52) Pensyarah Kanan
Russel@ Andy Immit Mojiol (DS54) Profesor Madya
Sabrina Binti Soloi (DS45) Pensyarah
Sahrizal Bin Milin (C29) Penolong Pegawai Sains
Salim Bin Saida (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Sani Bin Gorudin (C29) Penolong Pegawai Sains
Sanin Bin Awang (C22) Pembantu Makmal Kanan
Sanudin Bin Haji Tahir @ Tahele (VK7) Profesor Gred Khas C
Sarimah Binti Surianshah (DS45) Pensyarah
Saturi Binti Baco (DS45) Pensyarah
Seli @ Seliman Bin Rajion (C26) Pembantu Makmal Kanan
Shahrizah Binti Awang Abdullah (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Shariff Abd. Kadir Bin Shariff Omang (VK7) Profesor Gred Khas C
Shirley @ Marylinda Bakansing (DS52) Pensyarah Kanan
Siti Aishah Binti Mohd Ali (DS45) Pensyarah
Siti Aisyah Binti Tumiran (DS45) Pensyarah
Siti Juliyana Kamaruddin (C19) Pembantu Makmal
Siti Rahayu Binti Mohd. Hashim (DS52) Pensyarah Kanan
Sopiah Binti Haidir (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Suhaimi Md. Yasir KETUA, UNIT PENYELIDIKAN RUMPAI LAUT
Suraya Binti Abdul Sani (DS45) Pensyarah
Suriani Binti Hassan (DS52) Pensyarah Kanan
Suzelawati Binti Zenian (DS52) Pensyarah Kanan
Syed Mohd Mahyuddin Bin Syed Satri (N44) Penolong Pendaftar Kanan
Syuhaime @ Suhaimi Bin Ahmat Ali (C44) Pegawai Sains Kanan
Taipin Bin Gadoit (C26) Pembantu Makmal Kanan
Talib Bin Abdullah Shani (N48) Timbalan Pendaftar
Tamar Kansil (DA41) Felo Siswazah
Tan Wei Hsiang (DS45) Pensyarah
Valenah Binti Lawrence (C26) Pembantu Makmal Kanan
Walter Lintangah (DS52) Pensyarah Kanan
Wennie Binti Seumin (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Wilson Wong Vun Chiong (DS51) Pensyarah Kanan
Wilter Malandi @ Azwal Aziz KETUA PROGRAM TEKNOLOGI DAN INDUSTRI KAYU (HY11)
Yong Enn Lun (DS45) Pensyarah
Zainah Hj. Ahmad (N22) Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
Zaturrawiah Binti Ali Omar (DS45) Pensyarah
Zulherry Bin Isnain PENGARAH PUSAT PENYELIDIKAN PULAU-PULAU KECIL