Direktori Kakitangan / Staff Directory



Pilihan Tapisan Melalui Huruf Pertama / Filter by First Letter Options

[ A ]  [ B ]  [ C ]  [ D ]  [ E ]  [ F ]  [ G ]  [ H ]  [ I ]  [ J ]  [ K ]  [ L ]  [ M ]  [ N ]  [ O ]  [ P ]  [ Q ]  [ R ]  [ S ]  [ T ]  [ U ]  [ V ]  [ W ]  [ X ]  [ Y ]  [ Z ]  



Pilihan Carian Katakunci / Keyword Search Options

Nama / By name
 atau / or
Jabatan / By department


FAKULTI KEJURUTERAAN

Total: 145
Name Designation
Abdul Hataf Yazed Adz Suffian (C29) Penolong Pegawai Sains
Abdul Karim Bin Mirasa Dekan
Abdullah B. Mohd. Tahir (DS52) Pensyarah Kanan
Abdullah Bin Tarikim (C32) Penolong Pegawai Sains Kanan
Abu Zahrim Bin Yaser Timbalan Dekan (Penyelidikan & Inovasi)
Adriana Erica Amaludin (DS45) Pensyarah
Afflizailizam B. Ali Hassan (JA29) Penolong Juruukur Bahan
Afizan Bin Abdullah (C41) Pegawai Sains
Ahmad Mukifza Bin Harun (DS52) Pensyarah Kanan
Ahmad Nurfaidhi Rizalman (DS51) Pensyarah Kanan
Ahmad Razani Bin Haron (DS45) Pensyarah
Alexander Koong (C29) Penolong Pegawai Sains
Ali Chekima (UMSDF6) Felo Utama
Ali Farzamnia (DS51) Pensyarah Kanan
Alice Ruslin Kumis (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Amesah Chungan (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Aroland M'Conie Jilui Kiring (DS52) Pensyarah Kanan
Asmawan Bin Mohd Sarman (DS45) Pensyarah
Awang Bono (VK7) Profesor Gred Khas C
Azmi Bin Jumat (N48) Timbalan Pendaftar
Azreen Binti Ibrahim (DS45) Pensyarah
Azwan Gakau @ Salleh (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Bablu Kumar Ghosh (DS51) Pensyarah Kanan
Borhan Bin Masalin @ Mohd. Salin (C26) Ketua Pembantu Makmal
Chen Moi Fong (JA29) Penolong Jurutera
Chiam Chel Ken (DS51) Pensyarah Kanan
Choong Wai Heng (DS45) Pensyarah
Chu Chi Ming (VK7) Profesor Gred Khas C
Chua Bih Lii (DS45) Pensyarah
Damme Bin Daim (C22) Pembantu Makmal Kanan
Danny Suzairie Bin Mohamad (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Dg Masliah Marasuka (JA29) Penolong Jurutera
Duduku Krishnaiah (UMSDF7) Felo Utama
Eddy Syaizul Rizam Bin Abdullah (DA41) Felo Siswazah
Elleryl Lynn Robert (N29) Penolong Pegawai Tadbir
Emma Suali (DS51) Pensyarah Kanan
Ernyvita Binti Halai (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Fadzlita Binti Mohd Tamiri (DS45) Pensyarah
Farhana Binti Abd Lahin (DS45) Pensyarah
Faridah Binti Sarbi (N22) Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
Farm Yan Yan (DS45) Pensyarah
Fong Yeow Wai (DS53) Profesor Madya
Freddy Disuk (J19) Juruteknik (KUP)
Habib Musa Bin Mohamad (DS51) Pensyarah Kanan
Hafeza Binti Abu Bakar (DS45) Pensyarah
Harimi Djamila (UMSDF8) Felo Kanan
Hazwan Horace @ Setor (JA29) Penolong Jurutera
Herwansyah Bin Lago (DS51) Pensyarah Kanan
Hidayati Bte Asrah (DS52) Pensyarah Kanan
Irwan Baharudzaman (C29) Penolong Pegawai Sains
Ismail Saad Timbalan Dekan (Akademik Dan Antarabangsa) Fakulti Kejuruteraan
Jamal Ahmad Dargham (DS53) Profesor Madya
Jamila Gumu (C29) Penolong Pegawai Sains
Janice Lynn Ayog (DS45) Pensyarah
Jasmi Bin Jaya (C29) Penolong Pegawai Sains
Jidon @ Adrian Bin Janaun (DS54) Profesor Madya
Jodin Makinda (DS45) Pensyarah
John Paulus Dua Abdullah (JA36) Penolong Jurutera Kanan
Julius Bin Sokodor (C29) Penolong Pegawai Sains
Jumardie Bin Lukman (JA36) Penolong Juruukur Bahan
Kassim Bin Utudiki (N14) Pembantu Operasi Kanan
Kenneth Teo Tze Kin Ketua, Program Elektrik dan Elektronik (HK02)
Khairunisham Mohd Harun (JA29) Penolong Jurutera
Khong Wei Leong (DS51) Pensyarah Kanan
Liau Chung Fan (DS45) Pensyarah
Liawas Barukang (DS45) Pensyarah
Lillian @ Lilia Gungat Ketua Program Kejuruteraan Awam (HK01) Fakulti Kejuruteraan
Lim Chung Han (DS45) Pensyarah
Malcolm Boxey Jilimin (C44) Pegawai Sains Kanan
Manas Kumar Haldar (DS53) Profesor Madya
Mariani Binti Rajin (DS52) Pensyarah Kanan
Mazlina Binti Mamat (DS52) Pensyarah Kanan
Melvin Gan Jet Hong (DS51) Pensyarah Kanan
Mohammad Radzif Bin Taharin (DS45) Pensyarah
Mohd Adzrie Hj Radzali (DS51) Pensyarah Kanan
Mohd Amran Bin Madlan (DS51) Pensyarah Kanan
Mohd Azizul Bin Ladin (DS51) Pensyarah Kanan
Mohd Azlan Bin Ismail (DS52) Pensyarah Kanan
Mohd Kamal Mohd Shah (DS52) Pensyarah Kanan
Mohd Saiffull Azwar Bin Amat Jutrah (JA29) Penolong Jurutera
Mohd Saiyful @mohd Adzas Safic Awang (C26) Ketua Pembantu Makmal
Mohd Suffian Bin Misaran @ Misran Ketua Program Kejuruteraan Mekanikal (HK08)
Mohd. Kamel Wan Ibrahim TIMBALAN DEKAN (HAL EHWAL PELAJAR DAN ALUMNI)
Mohd. Khairee Izwan Bin Sham (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Mohd. Yuzwan Abdullah @ Pius Peter Masamil (J22) Juruteknik Kanan (KUP)
Mohd.Ruslan Bin Noorjaya Chew (JA29) Penolong Jurutera
Muhammad Shahimi Bin Ya'Acob (DS53) Profesor Madya
Munap Bin Salleh (C29) Penolong Pegawai Sains
Muralindran Mariappan (DS54) Profesor Madya
Murni Binti Sundang (DS45) Pensyarah
Mus Mulyady B. Matlin (J22) Juruteknik Kanan (KUP)
Muslee Bin Mantaha (C29) Penolong Pegawai Sains
Nader Nassif Barsoum (VK7) Profesor Gred Khas C
Nadirah Binti Yusof (C19) Pembantu Makmal
Nancy Julius Siambun (DS51) Pensyarah Kanan
Natasha Haneem Binti Yusoff Izzudin (N32) Setiausaha Pejabat Kanan
Nazaruddin Bin Abdul Taha (DS52) Pensyarah Kanan
Nazrein Adrian Bin Amaludin (DS45) Pensyarah
Nelly Binti Majain (DA41) Felo Siswazah
Noor Aemi Binti Dawalih (C19) Pembantu Makmal
Noor Ajian Mohd Lair (DS51) Pensyarah Kanan
Noor Maizura Binti Ismail Penyelaras Program Pascasiswazah, Fakulti Kejuruteraan
Noor Sheena Herayani Binti Harith (DS52) Pensyarah Kanan
Norfarariyanti Binti Parimon (DS45) Pensyarah
Nur Azwani Binti Abdul Rahman (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Nur-Afini Septiyana Binti Normat (JA29) Penolong Juruukur Bahan
Nurhani Binti Sugianto (N44) Penolong Pendaftar Kanan
Nurmin Bt. Bolong (DS54) Profesor Madya
Nurul Ain Nayan (C19) Pembantu Makmal
Nurul Shahadahtul Afizah Bt. Asman (DA41) Felo Siswazah
Osfian Bin Awang Tusin (C19) Pembantu Makmal
Othman Bin Ahmad (DS53) Profesor Madya
Pungut Bin Ibrahim (DS51) Pensyarah Kanan
Raysius Modi (JA29) Penolong Jurutera
Razak Mohd. Ali Lee (DS52) Pensyarah Kanan
Razis Bin Masteri (C29) Penolong Pegawai Sains
Renee Chin Ka Yin (DS51) Pensyarah Kanan
Riz Faizal @ Mohd. Faizal Bin Ahmad (C22) Pembantu Makmal Kanan
Rosalam Hj. Sarbatly (VK7) Profesor Gred Khas C
Rosalyn R Porle (DS51) Pensyarah Kanan
Rozalita Jani (C29) Penolong Pegawai Sains
S.M. Anisuzzaman (DS51) Pensyarah Kanan
Salinah Bte Dullah (DS45) Pensyarah
Sam Bin Sanan (N36) Ketua Penolong Pegawai Tadbir
Sariah Abang (DS52) Pensyarah Kanan
Sariah Binti Saalah (DS52) Pensyarah Kanan
Seock-Sam Kim Ketua Unit Kajian Bahan Dan Mineral, Fakulti Kejuruteraan
Seri Bin Pali (C29) Penolong Pegawai Sains
Shahrani Bin Juhari (JA29) Penolong Juruukur Bahan
Sheikh Mohd Iqbal Bin S Zainal Abidin (DS45) Pensyarah
Siti Jahara Binti Matlan (DS52) Pensyarah Kanan
Sunderaeswaran Nayar @ A. Sunderan Nayar (UMSDF7) Felo Utama
Syamsuri Tahir (C19) Pembantu Makmal
Tham Heng Jin Kejuruteraan Kimia (HK03)
Thani @ Shani Salehudin (N22) Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
Victoria Binti Asoi (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Wan Khairul Muzammil Bin Abd Rahim Ketua Unit Penyelidikan Tenaga (ERU), Fakulti Kejuruteraan
Willey Liew Yun Hsien (DS53) Profesor Madya
Wong Hock Tze @ Farrah Wong (DS54) Profesor Madya
Yang Soo Siang (DS53) Profesor Madya
Yew Hoe Tung Ketua Program Kejuruteraan Komputer (HK20) Fakulti Kejuruteraan
Yoong Hou Pin (DS45) Pensyarah
Zainal Bin Zakaria (VK7) Profesor Gred Khas C
Zuhair Bin Abdullah (C19) Pembantu Makmal
Zykamilia Binti Kamin (DS45) Pensyarah