Direktori Kakitangan / Staff Directory



Pilihan Tapisan Melalui Huruf Pertama / Filter by First Letter Options

[ A ]  [ B ]  [ C ]  [ D ]  [ E ]  [ F ]  [ G ]  [ H ]  [ I ]  [ J ]  [ K ]  [ L ]  [ M ]  [ N ]  [ O ]  [ P ]  [ Q ]  [ R ]  [ S ]  [ T ]  [ U ]  [ V ]  [ W ]  [ X ]  [ Y ]  [ Z ]  



Pilihan Carian Katakunci / Keyword Search Options

Nama / By name
 atau / or
Jabatan / By department


JABATAN TEKNOLOGI MAKLUMAT DAN KOMUNIKASI

Total: 77
Name Designation
Abdul Hafiz Bin Mohd Fazal (FT19) Juruteknik Komputer
Abdul Idris @ Abdul Aris Bin Benu (F48) Timbalan Ketua Pegawai Teknologi Maklumat
Abdul Latif Matali (F44) Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Abel Justin Ihid (FT19) Juruteknik Komputer
Adam Mujat (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Ag. Asri Bin Ag. Ibrahim Pengarah
Ahmad Ruzaini Bin Awang Ahmad (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Airiezal Izam Bin Mohamad (FT19) Juruteknik Komputer
Amisah Mahmud (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Angeline Toeu Yu Yun (N29) Penolong Pegawai Tadbir
Anuar Bin M Nurung (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Awang Lamsari Bin Saupi (FA32) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Azlan Amil Hamja (FT26) Ketua Juruteknik Komputer
Azskel Bin Isnirin (FT19) Juruteknik Komputer
Chai Von Kai (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Chong Tze Chien (F44) Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Christoly Lazorus (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Dakir Bin Manap (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Danial Asrafi Bin Yahya (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Darman Bin Lawa (FT19) Juruteknik Komputer
Datu Mohd Jur Amizan Bin Datu Raiman (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Elviana Armin (FT19) Juruteknik Komputer
Enur Nurdin Bin Waldin (FT19) Juruteknik Komputer
Farhan Shah Bin Mohammad (N11) Pembantu Operasi
Fatimah Taim (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Fifi Muzamil Sahari (FT19) Juruteknik Komputer
Helini Binti Asmat (N22) Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
Ignatius Primus (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Imel Norsita Binti Talib (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Iqmal Arief Bin Zulkiffli (FT19) Juruteknik Komputer
Jaidi Bin Suali (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Jude Abraham Malinggang (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Jumadin Bin Aripin (FT19) Juruteknik Komputer
Jurin Liyun (F44) Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Misni Ulfah Binti Mohd Jamil (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohammad Dzulfatah Bin Suhaili (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohammad Hanif Bin Kasim (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohd Al-Hafiz Bin Arujin (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohd Amirul Bin Sanan (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohd Azirin B. Jail (FT22) Juruteknik Komputer Kanan
Mohd Azlan Bin Hashim (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohd Azri Bin Ahmad (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohd Azrie Bin Mohd Yusof (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohd Fauzee Bin Patlee (FT19) Juruteknik Komputer
Mohd Ramlan Bin Waslim (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohd Redzuan Bin Abdullah (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohd Roszainisham Bin Rosli (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohd Zulhozmie Bin Abd Karim (FT22) Juruteknik Komputer Kanan
Mohd. Firdaus Bin Hashim (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohd. Hisyamuddin Bin Jainari (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Muhammad Fahmi Bin Abdul Lauf (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mustapah Bin Mustamin (FA32) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Noel Khairulniza B. Muhamad (FT22) Juruteknik Komputer Kanan
Noor Hapipah Binti Samat (F52) Ketua Pegawai Teknologi Maklumat
Nooraswan Bin Sainuddin (FT19) Juruteknik Komputer
Norfazilah Binti Amir (FA32) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Norfazrina Binti Hassim (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Norhanas Binti Lamit (F44) Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Nur Azlin Bt. Salahudin (FA38) Ketua Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Parcelle Modius (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Patrick Mijol (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Razi Azlan Bin Awang Idris @ Jaminan (FA32) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Rosarie John (N19) Pembantu Setiausaha Pejabat
Rozaidah Binti Mohd Yusop (F44) Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Rudy D. Ginso (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Sabtura Binti Isirani (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Salfarah Binti Abdullah (F44) Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Sarah B.R Kubis (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Sarmila Muhd Sabir (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Shariff Ahmad Bin Shariff Abdul Kadir (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Sitti Syarah Binti Maharani (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Suprianto Mohd Noor (F44) Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Surizal Bin Sumaidi (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Thomas Bin G. Timin (F44) Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Ulrika Dewi Patrick Andau (N44) Penolong Pendaftar Kanan
Yusof Bin Kamis (F44) Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Zainuddin Bin Hashim (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat