Direktori Kakitangan / Staff Directory



Pilihan Tapisan Melalui Huruf Pertama / Filter by First Letter Options

[ A ]  [ B ]  [ C ]  [ D ]  [ E ]  [ F ]  [ G ]  [ H ]  [ I ]  [ J ]  [ K ]  [ L ]  [ M ]  [ N ]  [ O ]  [ P ]  [ Q ]  [ R ]  [ S ]  [ T ]  [ U ]  [ V ]  [ W ]  [ X ]  [ Y ]  [ Z ]  



Pilihan Carian Katakunci / Keyword Search Options

Nama / By name
 atau / or
Jabatan / By department


JABATAN TEKNOLOGI MAKLUMAT DAN KOMUNIKASI

Total: 55
Name Designation
Abdul Idris @ Abdul Aris Bin Benu (F48) Timbalan Ketua Pegawai Teknologi Maklumat
Abdul Latif Matali (F41) Pegawai Teknologi Maklumat
Ahmad Ruzaini Bin Awang Ahmad (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Allen Kayner Ongut Majambun (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Amisah Mahmud (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Anuar Bin M Nurung (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Awang Ahmad Hisyamuddin Bin Awang Yusof (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Awang Lamsari Bin Saupi (FA32) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Azlan Amil Hamja (FT26) Ketua Juruteknik Komputer
Chong Tze Chien (F44) Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Christoly Lazorus (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Dakir Bin Manap (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Danial Asrafi Bin Yahya (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Datu Mohd Jur Amizan Bin Datu Raiman (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Fifi Muzamil Sahari (FT19) Juruteknik Komputer
Helini Binti Asmat (N22) Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
Ignatius Primus (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Imel Norsita Binti Talib (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Jaidi Bin Suali (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Jude Abraham Malinggang (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Jurin Liyun (F44) Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Mohammad Dzulfatah Bin Suhaili (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohammad Hanif Bin Kasim (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohd Al-Hafiz Bin Arujin (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohd Azirin B. Jail (FT22) Juruteknik Komputer Kanan
Mohd Azri Bin Ahmad (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohd Azrie Bin Mohd Yusof (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohd Fauzee Bin Patlee (FT19) Juruteknik Komputer
Mohd Ramlan Bin Waslim (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohd Zulhozmie Bin Abd Karim (FT22) Juruteknik Komputer Kanan
Mohd. Hisyamuddin Bin Jainari (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Muhammad Fahmi Bin Abdul Lauf (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mustapah Bin Mustamin (FA32) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Noel Khairulniza B. Muhamad (FT22) Juruteknik Komputer Kanan
Noor Hapipah Binti Samat PENGARAH JABATAN TEKNOLOGI MAKLUMAT DAN KOMUNIKASI
Nor Hana Chen Abdullah (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Noranizah Binti Taufick (N19) Pembantu Tadbir (P/O)
Norfazilah Binti Amir (FA32) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Norfazrina Binti Hassim (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Norhanas Binti Lamit (F41) Pegawai Teknologi Maklumat
Nur Azlin Bt. Salahudin (FA38) Ketua Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Patrick Mijol (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Randy Chong Min Vui (N11) Pembantu Operasi
Razi Azlan Bin Awang Idris @ Jaminan (FA32) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Rosarie John (N19) Pembantu Setiausaha Pejabat
Rozaidah Binti Mohd Yusop (F44) Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Rudy D. Ginso (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Salfarah Binti Abdullah (F44) Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Sarah B.R Kubis (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Shariff Ahmad Bin Shariff Abdul Kadir (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Suprianto Mohd Noor (F44) Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Thomas Bin G. Timin (F44) Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Ulrika Dewi Patrick Andau (N44) Penolong Pendaftar Kanan
Yusof Bin Kamis (F41) Pegawai Teknologi Maklumat
Zainuddin Bin Hashim (FA29) Penolong Pegawai Teknologi Maklumat